Науковці спростували міф про користь шоколаду

Науковці спростували міф про користь шоколаду

Шоколад постійно опиняється на межі користі та шкоди, а численні дослідження намагаються зрозуміти, як насправді він впливає на людей. А от австралійські науковці все ж спростували популярний міф про цей смаколик.

Пише Радіо Максимум

Учені з Університету здоров'я Гріффіта дійшли до висновку, що шоколад насправді не допомагає боротися з депресією та зовсім не позбавляє від її симптомів.

"Інформацію про позитивний вплив шоколаду на симптоми клінічної депресії не можна вважати науково обґрунтованою. Немає доказів того, що вживання темного шоколаду здатне захистити людей від депресії", - наголошують науковці.

Один із професорів університету Бен Десброу пояснює, що недавні дослідження, які начебто виявили, що солодощі протидіють депресії, насправді базувались на опитуванні щодо того, як люди почуваються і чи їли вони шоколад. Науковець пояснює, що не варто покладатись на правдивість такої інформації.

"У реальному житті люди рідко зізнаються у тому, скільки ж солодощів вони з'їли. Подумайте, якби ви вчора ввечері з'їли цілу плитку шоколадки, то розповіли б про це?", - відзначає він.

Тому у таких випадках можна говорити про збіг, а також про те, що шоколад і справді ненадовго приніс задоволення, однак на депресію це ніяк не впливає.

Стрічка новин