Мешканці будинку потерпають від шуму кондиціонерів

Мешканці будинку за адресою вулиця Петра Юрченка, 3 нарікають на шум кондиціонерів. В їхньому будинку на першому поверсі розташувався продуктовий магазин. Протистояння мешканців та власника триває більше трьох років.

13 кондиціонерів. Стільки, розповідають мешканці будинку за адресою Петра Юрченка, 3, було встановлено на стіні п'ятиповерхівки. Галас від них заважав спати та впливав на здоров'я. Так люди жили з 2017 року, доки не стався, на їхню думку, щасливий випадок.

Марина Демчук, мешканка будинку по вул.П.Юрченка, 3

- Знайшлася добра людина і вкрала компресор. Нам це допомогло. Ви собі не уявляєте. Два роки ми ходили, оббивали всі пороги. Люди вкрали, і там залишилось обладнання, він його взяв і сховав. Бо зрозумів, що воно цілим не залишиться. І от декілька днів назад тут почали з'являтися майстри, які щось міряють. Ми вже до цього готові і розуміємо, що знову щось буде відбуватися. Нам спокою не дадуть. Він знову бере ось сьогодні встановлює це обладнання.

За словами ж власника магазина Віталія Цубікова, він працює в рамках закону та в нього є всі дозволи. А мешканці будинку просто тиснуть на приватного підприємця і малий-середній бізнес.

Віталій Цубіков, власник магазину

- В нас є журнал перевіряючих служб. Він списаний вздовж і впоперек. Шукають все, але нічого не знаходять, тому що ми працюємо в рамках Закону. Зараз стався конфлікт через те, що була скарга десь пів року тому, наше обладнання гучне. Було прийнято рішення керівництвом виділити кошти на закупівлю більш сучасного обладнання і встановити його згідно з всією документації там, де воно повинно стояти.

Мешканці будинку, аби завадити встановленню такого набридлого їм обладнання, викликали поліцію.

Сергій Будяков, слідчий

- На жаль, цей конфлікт вже досить тривалий, З 2017 року. За фактом цього протистояння мешканців та підприємця відкрито кримінальне провадження за статтею 356 ККУ, так зване самоуправство. В рамках досудового розслідування за фактами самоуправства проводяться слідчі дії і призначена складна будівельно-технічна експертиза, і наразі намагаємося довести склад кримінального правопорушення.

Обладнання до сьогодні не встановлено. Чим же закінчиться таке протистояння сусідів, дивіться у наступних випусках «Новин».

Стрічка новин