На Полтавщині відремонтують занедбаний спорткомплекс

На Полтавщині відремонтують занедбаний спорткомплекс

Будівля розташована в Карлівці.

Карлівська міська рада у Полтавській області має намір викупити та відремонтувати занедбаний спортивний комплекс у місті.

Під час аудієнції мера Карлівки з керівником «KMZ Industries» (ПАТ «Карлівський машинобудівний завод») Олександром Наконечним була оприлюднена інформація про намір міськради викупити та відновити старий спорткомплекс, що розміщується в парку Героїв. На зустрічі обговорили можливість передання у володіння міста спортивне приміщення на умовах розстрочки, пише pl.oblast.online.

Наразі об’єкт знаходиться в аварійному стані. Під час боротьби за свободу та незалежність країни спорткомплекс був суттєво пошкоджений. Проте він цілком відповідає цільовому призначенню для спортивних тренувань, на відміну від нинішнього спортзалу в будинку культури, в якому відсутні умови для занять гирьовим та іншими важкими видами спорту.

У новому спортивному комплексі облаштують окремі зони для різних спортивних секції, зроблять капітальний ремонт та всі умови для занять спортом людьми різного віку.

Стрічка новин