У Полтаві відкриють перший майданчик для вигулу собак

Він розташований у сквері на вулиці Петра Юрченка і поки що не введений в експлуатацію. Згідно з проектом, майданчик мають здати до 31 жовтня. Поява такої зони розділила мешканців Авіамістечка на противників та прибічників її появи. Аргументи обох сторін знає Юлія Хаврель.

Цей майданчик для вигулу собак нині – на стадії завершення будівництва. Його площа складає 37 на 17 м, а вартість – 269 тис. 368 грн. Поруч з територією для вигулу собак – лікарня та дитячий майданчик. За словами директора КП «Декоративні культури» Сергія Луценка, всі санітарні норми дотримано.

Сергій Луценко, в.о.директора КП «Декоративні культури»

- Знаходитись воно буде безпосередньо в самому такому місці, яке знаходиться скраю від парку. Значить, була зроблена проектно-кошторисна документація, експертиза, заключений договір із підрядником, які виконує ці роботи. Роботи тривали минулого тижня у середу, в четвер, п'ятницю, суботу і неділю. Працівники КП «Декоративні культури», які уклали договір із підрядником, контролювали проведення робіт, якість виконання робіт. Особисто я виїжджав, контролював.

Новина про відкриття такого майданчика для вигулу собак обурила деяку частину мешканців Авіамістечка. На їхню думку, таке розташування біля парку та Вічного Вогню – просто недоречне. Також люди переймаються через те, наскільки ця зона залишатиметься чистою та безпечною.

Марина Демчук, мешкає в Авіамістечку

- Ми всі знаємо, що собачки будуть пісяти, какати, а хто ж буде прибирати? Яка взагалі через рік там буде санітарно-епідеміологічна ситуація. Чому ж тут облаштували за 30 м від дитячого майданчика, поліклініка знаходиться. Ми ж всі розуміємо, що туди будуть ходити із великими бійцівськими собаками. Це ж не буде перешкоджати тому, що вони як гуляли по парку, так і гулятимуть. Там дітки гуляють по тих доріжкам, на машинках їздять. В чому така необхідність? Чому перший майданчик у Полтаві треба робити з таким скандалом? 

Власники ж собак запевняють: прибирати будуть по черзі. Вони вже склали графік. А щодо безпеки оточуючих, говорять: паркан високий, його жоден чотирилапий не перестрибне.

Юлія Явір, власниця собак

- Я хочу сказати, що нарешті в нашому місті з'явився перший майданчик для вигулу домашніх тварин. Він спеціально облаштований урнами для того, щоб прибирати за своїми собаками. Дуже прикро, що багато людей, які не розуміють всіх переваг даного майданчика і протестують проти цього.

Підрядна організація має завершити будівництво майданчика до 31 жовтня. Проте, за словами директора КП «Декоративні культури» Сергія Луценка, скоріш за все відкриють його раніше.

Стрічка новин