Працівники масажного салону скаржаться на діяльність поліції

Не дають працювати та вимагають хабар. У цьому звинувачує поліціянтів працівниця масажного салону, що на вулиці Небесної сотні, 91 у Полтаві. Жінка розповідає: поліцейські чергують під вікнами та перевіряють відвідувачів їх закладу, чим лякають останніх. Що говорять з цього приводу правоохоронці - далі у сюжеті.

Цей заклад позиціонує себе як масажний салон. Працівники говорять: їхня діяльність законна та скаржаться на дії поліціянтів. Начеб-то ті перевищують свої повноваження.

працівниця «масажного салону» 

- Поліція нас дістає. Стоїть у нас під входом, лякає наших відвідувачів, нам погрожує. Ми не можемо вийти до магазину. Ми боїмося за своє життя. Адже це ненормально. У нас просять хабарі, але ми працюємо офіційно. Платимо налоги, а вони просять гроші. Що нам робити в такій ситуації, ми не знаємо.

Жінка показувати своє обличчя не хоче, так само, як і запрошувати всередину.

Наша знімальна група минулоріч знімала сюжет про цей салон. Нашим журналістам і тоді не вдалося потрапити до приміщення. Двері просто не відчинили. На сайті відсутня адреса закладу, але є опис та перелік послуг. Де розміщений салон, повідомляють лише клієнтам, і то - за годину до сеансу.

У 2016 нашим журналістам люди, які проживають поруч, скаржилися на діяльність салону. 

- Будинок розпусти, скоріш за все, замаскований під масажний салон.

Чим же зумовлений такий інтерес поліції, ми поцікавилися у речника Юрія Сулаєва. Він говорить: наразі масажний салон перевіряють за черговою заявкою мешканців. І все це - офіційно. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Відкрите кримінальне провадження за заявою громадян про те, що за однією з адрес особи можуть займатися незаконною діяльністю. Дана інформація занесена до єдиного реєстру досудових рішень. І проводяться слідчі дії. Наразі більше я розголошувати таємницю слідства не можу. Там задіяні працівники оперативних підрозділів і слідчих, що розслідують дане кримінальне провадження.

Поспілкуватися з керівництвом салону нам не вдалося. 

Стрічка новин