Кращі товари Полтавщини представлять на Street fest

Кращі товари Полтавщини представлять на Street fest

Конкурс направлений на популяризацію місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині.

У цьому році додалися і нові торгові марки повідомила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко.

"Всі вони увійдуть до двомовного каталогу «Кращі товари Полтавщини», який ми розповсюджуємо під час офіційних заходів. Зараз це 46 представників місцевого бізнесу, які своєю працею популяризують Полтавщину як якісний, смачний та привабливий торгівельний бренд”, – зазначила Інна Іщенко.

Учасники наради обговорили формат відзначення переможців та дійшли згоди, що беручи до уваги неоціненний внесок кожного товаровиробника, результати лабораторних досліджень та споживацьку думку однозначно визначити кращого з кращих не є об’єктивним.

Враховуючи загальнодержавну традицію відзначення професійного свята Дня підприємця та доцільність заохочення й мотивації активних представників підприємницького середовища області, учасники наради вирішили відзначити активних учасників конкурсу спеціальними дипломами.

У рамках заходів до 250 річниці з дня народження Івана Котляревського в місті Полтава відбудеться Street fest «Кращі товари Полтавщини» аналогічно до минулорічного вікенду. Тобто презентаційна виставка-продаж. Заходи відбудуться 9 вересня на території Соборного майдану (біля садиби Котляревського та Успенського собору). Тому користуючись нагодою запрошуємо зацікавлених підприємців долучитися до заходів, а мешканців та гостей міста – розважитись у важкий понеділок. Офіційна програма буде розміщена на сайті ОДА та в соціальних мережах.

Стрічка новин