Warner Bros оголосила про роботу над четвертою "Матрицею"

Warner Bros оголосила про роботу над четвертою "Матрицею"

У четвертій "Матриці" з'являться Трініті і Нео.

Студія Warner Bros. офіційно оголосила про роботу над четвертим фільмом серії "Матриця". До головних ролей у ньому повернуться Кіану Рівз і Кері-Енн Мосс (Нео і Трініті), повідомляє Variety.

Режисером і автором сценарію нового фільму стане Лана Вачовскі. "Ми не могли б бути більш схвильовані новим входженням у "Матрицю" з Ланою. Вона великий візіонер – унікальний і оригінальний креативний режисер – і ми раді, що вона напише, спродюсує і зніме цей новий розділ у всесвіті "Матриці", - заявив директор Warner Bros. Тобі Еммеріх.

За даними джерел видання, робота над новою частиною картини почнеться в 2020 році. Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Антиутопія "Матриця" вийшла на екрани у 1999 році, фільм розповідає про світ, в якому людство поневолене штучним інтелектом. У 2003 році вийшли два сиквели фільму: "Матриця: Перезавантаження" і "Матриця: Революція". Фільми, мультсеріали та комікси "Матриця" заробили більше трьох мільярдів доларів у зборах по всьому світу.

Стрічка новин