Полтавський педагогічний став кращим серед полтавських вишів у світовому рейтингу Webometrics

Полтавський педагогічний став кращим серед полтавських вишів у світовому рейтингу Webometrics

Згідно з рейтингом, ПНПУ імені В. Г. Короленка посів 76 сходинку в топ-100 українських закладів вищої освіти, що на 7 позицій вище за показник січня 2019 року. 

Оприлюднено черговий рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності у мережі станом на липень 2019 року Ranking Web of Universities від Webometrics. Заклад вищої освіти також є найкращим серед полтавських вишів, представлених у рейтингу (УМСА – 77 місце, ПУЕТ – 88, ПНТУ – 124, ПДАА – 146).

Довідка. Ranking Web of Universities від Webometrics оцінює присутність вищих навчальних закладів у мережі. Рейтинг складає Лабораторія кібернетики Національної дослідницької ради Іспанії при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. При визначенні місця університету в рейтингу розробники враховують такі показники: Presence (Присутність) – кількість сторінок у домені установи відповідно до даних Google; Visibility (Видимість) – кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки університету, яка розраховується за допомогою британської компанії Majestic; Transparency (or Openness) (Прозорість, або Відкритість) – кількість цитат топ-авторів установи за Google Scholar Citations; Excellence (or Scholar) (Якість, або Науковість) – кількість статей науковців, які працюють в університеті, що входять до кращих 10 % найбільш цитованих у 26 дисциплінах за розрахунками Scimago.

Стрічка новин