Стан і перспективи розвитку інклюзивної освіти обговорили психологи та педагоги під час семінару, що пройшов у Полтаві

Організували його Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з міським управлінням освіти. Учасники семінару не лише прослухали курс лекцій, а й самі взяли участь в обговоренні проблем освітянської галузі.

Семінари-тренінги, які проводить Всеукраїнський фонд «Крок за кроком», уже стали традиційними за останні 2 роки і проходять по 2-3 рази на рік. Нині до участі у семінарі запросили практичних психологів, учителів, представників міської психолого-медико-педагогічної консультації. Напередодні подібний тренінг відбувся для заступників директорів шкіл з виховної роботи.

Юлія Найда зазначає, що дитиною з порушеннями психофізичного розвитку має займатися не лише класний керівник, а всі фахівці, які працюють з цим учнем. Для такого школяра необхідно розробити індивідуальний план та механізми командного підходу для забезпечення навчально-виховного процесу. Саме цьому й планують навчити психологів полтавських шкіл, які втілять набуті теоретичні знання на практиці. Адже, семінар покликаний донести спеціалістам шляхи реалізації інклюзивного підходу в сучасних загальноосвітніх навчальних закладах.

Стрічка новин