У новозбудованих теплицях на Полтавщині провели літнє живцювання

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Минулого року у Псільскому лісництві ДП «Миргороський лісгосп» прийняли рішення про доцільність створення лісового розсаднику біля контори лісництва (кв.33 вид. 10) для збільшення вирощування та реалізації декоративного посадкового матеріалу. 

Було збудовано дві теплиці та закуплене необхідне обладнання та матеріали для вирощування і поливу. Інженер лісових культур Юлія Кальна розповідає: 

«Підключена та працює автоматична система поливу «туман». В липні цього року проведено перше літнє живцювання в кількості 23318 штук таких порід, як: ялівець козацький, Скайрокет, Вороняче крило, горизонтальний, Арнольд, Стрікта, Блу Карпет, тамарисовидний; туя колоновидна, Смарагд, Вудварді, Рейнголд, вересковидна, Маєра, Ельвангера, Холструм, шаровидна, білокінчикова; самшит вічнозелений; еріка; Туєвик; ялина колюча (форма голуба) та канадська; кипарисовик Лавсона, бересклет Форчуна; тамарикс».

Тож охочі придбати якісний декоративний посадковий матеріал можуть звертатися у лісництво, повідомили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Стрічка новин