До жовтня неврологічне відділення райлікарні переведуть у Полтаву

До першого жовтня неврологічне відділення Полтавської районної лікарні планують перевести із села Мачухи до обласного центру. Відділення переведуть на територію райлікарні за адресою вулиця Стрітенська, 58 а. Про це розповів головний лікар Полтавської районної лікарні Олег Мехедько. За словами молодшої медсестри відділення Тетяни Півторипавло,  при переведенні санітарам відділення не запропонували відповідні посади. Олег Мехедько розповів, що не скоротить медперсонал неврологічного відділення. 

Це – неврологічне відділення Полтавської районної лікарні. Воно знаходиться у селі Мачухи. Молодша медсестра Тетяна Півторипавло каже: за півтора місяці це відділення переведуть у Полтаву.

Тетяна Півторипавло, молодша медсестра неврорлогічного відділення Полтавської ЦРЛ

- Я вважаю, що це неправильно. Хай неврологія так й залишається, і терапію нехай відкриють. А тому що людям немає де лічитися, де прокапатися. Що люди робитимуть?

Наталія Максименко, медсестра неврологічного відділення Полтавської ЦРЛ

- Приїжджають із Калашників, із Судіївки, із Шевченок і Мачух.

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРЛ

- Неврологічне відділення Полтавського району надає медичну допомогу хворим неврологічного профілю Полтавського району! А не Мачух, Судіївки, Калашників. Це стаціонарна допомога хворим всього Полтавського району.

Головний лікар Полтавської райлікарні Олег Мехедько каже: з Мачух до обласного центра неврологічне відділення переведуть до першого жовтня. Медик пояснює причини цього рішення:

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРЛ

- При ньому має бути відділення анестезії та інтенсивної терапії. Де воно у Мачухах? Палата інтенсивної терапії. Де воно у Мачухах. Та елементарно, навіть саме банальне – критерій необхідності стаціонарного лікування: його потребує той хворий, який потребує цілодобового лікарського нагляду. У Мачухах у відділенні навіть чергового лікаря немає.

Нині у неврологічному відділенні – шість санітарів, каже молодша медсестра Світлана Орехівська. За її словами, три тижні тому всі санітари отримали листи, в яких пропонують посади в інших відділеннях. 

Світлана Орехівська, молодша медсестра Полтавської ЦРЛ

- Медсестрі й лікарі переходять, так як і були. А нам… Нам аналогічних посад не дають.

Тетяна Півторипавло, молодша медсестра неврологічного відділення Полтавської ЦРЛ

- Я хочу працювати у неврології. Я вже звикла на своїй роботі. Я вже знаю бабок, дідок, як з ними поводитись, як їх перестеляти – все, що треба. Ми не перевіряли, але нам сказали у відділі кадрів, що три є у хірургію, й одна чи у гінекологію, чи роддом, і все.

Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРЛ

- Медичний персонал неврологічного відділення не скорочується ні на одну посаду. Всіх їх залишають в тих же посадах, по тому штатному розпису санітарками неврологічного відділення. І як альтернативу можуть вибрати собі або акушерське, або хірургічне відділення. Запропоновано змінити місце роботи з села Мачухи на Полтавську ЦРЛ.

Стрічка новин