В автодорожніх ремонтників Полтавщини поцупили 15 фур асфальту

В автодорожніх ремонтників Полтавщини поцупили 15 фур асфальту

На Полтавщині з ділянки ремонту автодороги Шишаки–Сагайдак–Поділ зникла велика партія асфальтобетону. Загальна кількість збитків – 180 тонн.

Нещодавно на Полтавщині здійнявся великий скандал. Шляхоремонтники недорахувались 15 «КАМАЗів» з відфрезерованим асфальтобетоном, що був підготовлений для ремонту ділянки Шишаки-Сагайдак-Поділ.

Суміш призначалася для засипки узбіччя для захисту дорожнього покриття від «розповзання». Проте за ніч до ремонтних робіт гора асфальтобетону була вкрадена невідомими. За словами виконробу Олександра Козлова, о 6 вечора суміш була на місті, а о 9:00 ранку – зникла.

Припускається, що крадіжку могли зробити жителі Шишаків з вулиці Вернадського, що розташовується неподалік. Свіжий асфальт був прокладений тут аж до воріт кількох дворів на неї, хоча сільрада на ремонт грошей не виділяла. Місцеві жителі заперечують цей факт, мовляв, покриття зробили у їх відсутність.

Також підозрюються жителі села Чернишівка, де напередодні дивні добродії теж відремонтували дорогу. Зі слів старости Андрія Шарлая, асфальт надав місцевий агросервіс. Його власник заявив, що особисто придбав суміш для ямкового ремонту.

На старий асфальт селяни зарилися і раніше: хто в тачку навантажить, хто в причіп. Проте в таких обсягах – 180 тонн – матеріал ніколи не цупили. Про інцидент повідомили в поліцію. І хоча сума збитків порівняно невелика — 36 тис. грн, підрядники заявляють, що далі працювати не можуть.

Стрічка новин