Санжарці вчитимуться сортувати сміття

У минулу середу відбулась чергова сесія Новосанжарської об’єднаної територіальної громади. У порядку денному депутати розглянули питання про виділення коштів для забезпечення співфінансування проекту «Сортуй сміття — рятуй життя».

Проект має на меті запровадження системи сортування на території громади твердих побутових відходів. Ця ідея була подана на конкурс «Екологічні ініціативи», який у травні проводила Полтавська обласна рада. Проект отримав із обласного бюджету 50 000 гривень. Його загальна вартість — 121 997. Селищні обранці проголосували за виділення 71 997.

За ці кошти придбають 15 контейнерів для роздільного сортування відходів (для скла, ПЕТ-пляшки), 21 пластикову ємність для роздільного збору відходів, виготовлять 1000 буклетів та 1 рекламно-інформаційний постер «Сортуй сміття — рятуй життя». Контейнери установлять на вулицях та в навчальних закладах ОТГ.

У подальшому планується придбати додаткові контейнери та ємності, залучити все населення до сортування сміття, відкрити пункт із приймання вторинної сировини, повідомляє Ехо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію