Охоронцю кафе «Ботанік» збирають кошти на лікування

Уже вийшов з коми, але й досі в тяжкому стані. Охоронцю кафе «Ботанік» стало трішки краще.

Список медикаментів лікарі оновлюють щодня, слідкуючи за станом пацієнта. За словами племінниці, кулі витягати лікарі не планують, оскільки вони дуже глибоко знаходяться та мають маленький діаметр. І пацієнт може не перенести операцію. 

Нагадаємо, подія сталася шостого серпня близько 23-ї години біля кафе «Ботанік» по вулиці Небесної Сотні, що у Полтаві. Тоді чоловік дістав із сумки пістолет й двічі вистрелив в охоронця кафе. Потерпілого госпіталізували. Кримінальне провадження розпочали за статтею 115 – це замах на вбивство. Підозрюваний під вартою. 

Марина Кільчевська, племінниця потерпілого 

- Ліва сторона не працює в нього. Пробували вже вчора на пів дня вимикати від апарату штучного дихання, то він нормально дихає. Але на ніч поки що не залишають, підключений він. Першочергове завдання, щоб він почав дихати сам. Поступово сходить набряк мозку, і тому, можливо, далі буде краще. Адже все ж він у тяжкому стані і лікування призначають на один день.

Перерахувати кошти, щоб підтримати родину охоронця, можна на карту ПриватБанку на ім'я племінниці Кільчевської Марини Юріївни 4149 4991 2892 9955. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію