У Полтаві поблизу ОЦЕВУМ реконструюють сквер Матері та дитини

Тут облаштують доріжки з тактильною плиткою, встановлять нові лави, освітлення, майданчик для воркауту та дитячу ігрову зону з гумовим покриттям. Вартість оновленого скверу – 4,4 млн грн. Коли розпочнуть та завершать капремонт, дізнавалась Юлія Хаврель.

На екрані ви бачите проект капітального ремонту скверу Матері і дитини біля обласного Центру естетичного виховання учнівської молоді. Згідно з ним, більша частина території — це зелена зона. Доріжки викладуть плиткою, в т.ч. – тактильною. По периметру поставлять бар’єр, щоб обмежити рух автомобілів. В сквері встановлять нові лавки, урни, освітлення та вбиральню для собак. Також облаштують дитячий майданчик з гумовим покриттям та зону для воркауту.

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради

- Ми дуже хочемо в цьому році реалізувати капітальну реконструкцію даного скверу. Це була поступова робота. Ми змінили назву, об'єднали декілька земельних ділянок для того, щоб був повністю завершений цей проект, провели всі необхідні дії по сесії міської ради. 

Для того, щоб новий сквер був доступним для людей з інвалідністю, представники влади та проектант провели зустріч з громадськістю. На ній люди з вадами зору та слуху внесли свої зауваження.

Марина Бабець, керівник Всеукраїнської ГО людей з інвалідністю по зору

- Яка наша мета — зробити світ кращим та доступнішим, щоб люди, особливо незрячі, могли самостійно, незалежно проводити свій час.

Всі зауваження, за словами проектанта, будуть враховані в остаточному проекті скверу. Після цього оголосять тендер. Частину робіть планують зробити до кінця цього року.

Стрічка новин