Відпочинок для працівників газовидобувної компанії

Фельдман екопарк безкоштовно проводить екскурсії і охоче приймає працівників найбільшої газовидобувної компанії країни «Укргазвидобування» і їхніх дітей.

Державна видобувна компанія «Укргазвидобування», крім виробництва, турбується і про організацію дозвілля своїх працівників та членів їх родин. Нещодавно відбувся вже третій візит працівників «Полтавагазвидобування» Полтавської філії «Укргазвидобування» до екопарку. Кожного року парк розширюється. На даний момент у ньому – більше 3 тисяч тварин та дванадцять гектарів землі. Близько половини всієї площі – для житла тварин.

Юлія Набойченко, екскурсовод та організатор подій у Екопарку Фельдмана

- У нас найбільша кількість тварин у Східній Україні серед зоопарків. Деякі види тварин представлені лише у екопарку Фельдмана. Сьогодні нас відвідала екскурсія з «Полтавагазвидобування».

Разом з працівниками завітали й діти. Як для дорослих, так і для малюків зустріч пройшла емоційно.

Софія, донька співробітника ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Я приїхала з мамою і татом. Я бачила лемурів і коней. Мені найбільше сподобалось дивитися тваринок. Бачила лева, бачила лемурів, я там бачила тигра, ведмедів.

Ольга, донька працівника компанії ГПУ «Полтавагазвидобування» 

- Була у парку Фельдмана з моєю мамою. Я побачила дуже багато тварин. Ми годували лемурів. Мені сподобалося на всі 100 % і я би хотіла приїхати сюди ще.

На території парку є відкриті контактні центри, де кожен бажаючий може не тільки погодувати тварин спеціальним кормом, а і отримати щирі емоції від спілкування.

Микола Капко, співробітник ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Дуже сподобалось, навіть не порівняти з Київським зоопарком. Ми в соціумі живемо по-своєму, а тварини справжні, емоції у них справжні.

«Укргазвидобування» – це найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі, яка забезпечує близько 75% від загального видобутку газу в Україні. «Полтавагазвидобування» – газопромислове управління, що входить до складу «Укргазвидобування» та здійснює виробничу діяльність у Східній і Центральній частині України.

Стрічка новин