Місцеві бюджети Полтавщини отримають державну субвенцію на соціально-економічний розвиток

Місцеві бюджети Полтавщини отримають державну субвенцію на соціально-економічний розвиток

2,5 мільярди гривень державної субвенції отримають місцеві бюджети на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку громад. У тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. З Полтавщини кошти повинні отримати 24 громади.

Серед них - майже 70 мільйонів гривень Диканська, Заводська, Зіньківська, Карлівська, Кобеляцька, Котелевська, Оржицька, Хорольська, Чутівська ради. Ці гроші спрямують на придбання техніки для навчальних закладів, реконструкцію та капітальні ремонти шкіл, закладів культури, будівництво басейну, закупівлю діагностичних комплексів для лікарняних закладів тощо.

Додамо, 14 серпня 2019 року на засіданні Уряду Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів України спрямувати громадам у серпні-вересні кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, розподілені місцевим бюджетам відповідно до затвердженого розпорядження КМУ від 10.07.2019 року «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій". 

Нагадаємо, 7 серпня 2019 року Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-Міністра України з проханням доручити Міністерству фінансів України прискорити процес спрямування до бюджетів відповідних територіальних громад коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку громадам адже зволікання із спрямуванням 2,5 млрд грн субвенції (в тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ) негативно позначається на реалізації заходів соціально-економічного розвитку на місцях і суттєво підвищує ризик неосвоєння коштів субвенції територіальними громадами до кінця поточного бюджетного року.

Стрічка новин