У Полтаві відбувся книжковий "Модний тиждень"

У Полтаві відбувся книжковий "Модний тиждень"

Виставка «Книжковий модний тиждень» із серії «Калейдоскоп нових надходжень», представлена у відділі абонементу полтавської міської бібліотеки-філіалу №2.

Сукня з журнальних сторінок, словник англійської мови в руці панянки в легкому сонячному капелюшку – такий образ модниці створили працівники бібліотеки для оформлення виставки. А моделлю послужила велика німецька лялька, яку принесла на виставку в бібліотеку бібліотекар Людмила Ярмолюк.

Книжки з виставки швидко розбирають, активно читають. Сьогодні особливу увагу привертають такі модні книжкові новинки з представлених на виставці, як «Теплі історії в стилі «Блюз» українських авторів, сімейно-містичні історії «Озеро у спадок» Варвари Юрченко, «Загублений Янгол» Святослава Супрунова.

Великим попитом у читачів бібліотеки користується нове видання психологічного детективу Володимира Лиса «Камінь посеред саду», його нові книжки «І ось прибуде суддя» та «Стара холера», збірник оповідань улюбленої багатьма французької письменниці Анни Говальди «Розрада», «Подорож собаки» Брюса Камерона. Привертає увагу нове видання оповідань Яни Дубинської «Корабель жінок», книга «Півень у фристайлі» Галини Невінчаної та багато інших цікавинок, пишуть НП.

Стрічка новин