Лише технічно справна та з необхідною документацією

Тільки так випускають перевізників на маршрут. Перевірку транспортних засобів проводять традиційно біля Полтавської облдержадміністрації. Цього разу – два дні.

Детальний огляд та висновок. За такою схемою працюють з транспортом, який бере участь у конкурсі перевізників. Поліція та представники «Укртрансбезпеки» в першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд та чи відповідають автобуси умовам безпеки руху для перевезення пасажирів. 

Сергій Гайдар, начальник відділу транспорту та зв’язку Полтавської ОДА 

- На огляд загалом у Полтаві буде надано 13 автобусів, а по районах — 30. Подалося 17 перевізників без ФОПів. В даному випадку, всіх, хто пройде перевірку технічного стану, допустять до участі у конкурсі. А тих, кому не вдасться це зробити, не допустять до маршрутів. І не отримають маршрути на які заявлялися.

Перевіряють і документи перевізників. Має бути посвідчення водія, свідоцтво про водійське посвідчення та реєстрацію транспортного засобу, протокол проходження технічного контролю. В автобусі має бути аптечка, вогнегасник, противідкатні опори та знак аварійної зупинки. 

До конкурсу перевізники готуються, але все ж недоліки знаходять. І виявляють їх не завжди під час перевірки.

Тарас Полтавець, майор поліції

- Тут особливих недоліків немає. Більш явні недоліки виявляються під час надання послуг перевезення пасажирів. Коли патрульна поліція зупиняє, то виявляється, що багато несправностей. І стекла лобові розбиваються, аварійні виходи в несправному стані.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію