Молоді дівчата та хлопці опановують школу мужності

Режим, теорія та практика, і все – під командуванням. Так з ще дітей поступовою формують справжніх військових. Як це було – знає Анна Ружін.

Засідка та кидання імітаційної ручної гранати. Такий досвід у курсантів вперше. Ще вчора були дітьми, а сьогодні опановують школу мужності. 

Олександр Помазнюк, курсант 

- Насправді було трішки страшно. Я зміг переборот свій страх. Я влучив в ціль і отримав оцінку «відмінно».

Стоять колоною та слухають інструктуаж від керівництва. Цього дня матимуть досвід «спілкування» з автоматом АК-74. будуть виконувати вправи початкових стрільб. Заняття дуже відповідальні, адже входять до циклу практичних. І без вміння правильного виконання вправи навчальних стрільб військовослужбовець не буде допущений до складання присяги. Інструктаж проведено, курсанти готові до виконання поставлених завдань. 

Андрій Кравченко, підполковник, начальник циклової комісії із загальновійськових дисциплін 

- Сьогодні вони виконують вправу початкових стрільб на ураження 2 мішеней. Перша - на влучніть. По очках - 25 це відмінно. 20 - це добре. І 15 - оцінка задовільно. Другу мішень просто обстрілюють в режимі «автоматично».

Готові до стрільб та чекають своєї черги. По команді підходять, отримують зброю і виконують стрільбу по мішенях. Серед курсантів – і Марина Матвієнко. Дівчина завжди мріяла бути військовою. 

Марина Матвієнко, курсантка 

- Я дуже люблю свою Батьківщину і розумію, що її варто захищати. Тому вирішила не відмовлятися від свої давньої дитячої мрії стати військовою. Крім того, у світі нестабільна ситуація. Всі ці проблеми повинен хтось робити. Причому, робити це різними методами. Себе я вважаю такою, що може це виконати. Я дисциплінована, морально та фізично підготовлена. На мій вибір мене надихнули мої батьки.

Виконав завдання і Данило Рогов. У хлопця багато емоцій після виконання завдання. 

Данило Рогов, курсант 

- Дуже багато адреналіну, коли ти береш бойовий автомат у руки і починаєш стріляти. Багатьом курсантам дуже сподобалося стріляти з АК-74. Головне – ніколи не боятися стріляти.

Стрічка новин