Фотовиставка сучасних портретів «IN FOCUS»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Котляревського відкрили сучасну фотовиставку портретів «IN FOCUS». Кременчуцькі фотографи представили роботи у своєму новому баченні. Організатори? фотохудожник Сергій Назаркін та відповідальний секретар Полтавської обласної організації Національної фотоспілки художників України Артур Ароян вирішили познайомити полтавців з новими особистостями у фотомистецтві.

Роман Кучер малює та займається фотографією. Останньому присвятив вже 4 роки. А ще навчає такому мистецтву дітей. Любов до фото почалася з покупки дзеркального фотоапарата. Але основним поштовхом став похід на фото-курси. Більшість зйомок Романа – спонтанні. 

Роман Кучер, фотограф

- Це арт-платформа 11. Місто Полтава. Вже ввечері, коли фестиваль закінчився, ми приїхали забрати свої роботи. Знайомий хлопець попрохав його сфотографувати. Я пішов з ним туди, де більше світла. І дивлюсь, силует круто виходить.

Аліні Соловйовій подобається знімати на природі. На виставці представила лише творчі світлини, які робить з друзями та з дівчатами, яких шукає в соціальних мережах для фотозйомок. На таких зйомках можна і поспілкуватися, й кави випити. Фотографує не лише у Кременчуці, а й в Полтаві, Києві, Мінську. 

Аліна Соловйова, викладач в художній школі (м.Кременчук)

- Фото там, де дівчина з папороттю, – це одне з моїх найулюбленіших. Така соковита, літня фотографія. Я люблю такі, щоб була природа, щоби було максимально природньо й без макіяжу, без будь-яких прикрас. Все, як є в природі.

На думку фотохудожника Сергія Назаркіна, Полтавська обласна організація Національної спілки фотохудожників повинна гуртувати талановитих людей, допомагати, співпрацювати. Тому й виникла ідея організувати виставку сучасного фотомистецтва.

Сергій Назаркін, фотохудожник

- Я подивився на фотографії. Більше, ніж пів року вони в мене лежали на комп’ютері. Я просто відкрив, подивився, й по-іншому глянув. Побачив, що це талановиті люди. Я сказав, давай їх рухати, давай робити фотовиставку.

Загалом на виставці представлено 29 робіт. Переглянути світлини можна до 8 вересня. 

Стрічка новин