Як створити конкурентноспроможний національний продукт?

Відповідь на це питання шукали на Полтавському туристичному форумі. На заході зібрались підприємці з усієї Полтавщини та досвідчені спікери.

У залі майже немає порожніх місць. На туристичний форум зібралось майже 200 представників малого та середнього бізнесу. Одна з них – Олена Шуліка. Вона – засновниця та генеральний директор єдиного в області чотиризіркового готелю «Палаццо». За її словами, цей форум корисний та продуктивний для бізнесменів усіх категорій та спрямувань.

Олена Шуліка, генеральний директор готелю «Палаццо»

- Спікер, якого я слухала з задоволенням, який несе конструктив, позитив і в якого від мрії і слів до дії немає відстані. Тому що всі ці семінари, конференції гарні, але це не спонукає нікого до дії і немає певних здобутків. Сьогодні я бачу, що ми потрошку рушимо з місця, і я сподіваюся, що ми скоро будемо мати певні здобутки.

Під час форуму підприємці обговорили, як туристичні продукти правильно доносити до цільової аудиторії, як співпраця впливає на розвиток туризму та бізнесу, а експерти й тренери Форуму поділилися з аудиторією власним досвідом.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА

- Чомусь кожна людина розуміє, що таке туризм. Але не кожна людина розуміє, як в туризмі потрібно працювати, щоб бути успішним. Ми сьогодні бачили практику і успішну, і практику зовсім неуспішну. Комунікація – це те, що дозволяє нам об'єднатися.

Організаторами заходу виступив Центр інформаційної підтримки бізнесу міста Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Ніна Алехнович, перший віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати

- Чим ми займаємось? Це висококваліфікаційні консультації для малого та середнього бізнесу, це тренінги, це семінари, це форуми, це конференції. За рік проходе 5-6 таких дій проводимо ми. Націлені вони на допомогу МСБ в тому чи іншому ключі.

Полтавщину для проведення туристичного форуму обрали не випадково.

Юлія Кревська, старший аналітик групи з підтримки фінансування МСБ ЄБРР

- Ми розуміємо, що наразі для підприємців, особливо в регіонах, дуже важливо розуміти, які є інструменти, чим вони можуть скористатися, яким чином вони можуть отримати доступ до знань, до експертів, до новітніх ноу-хау для того, щоб вивести свій бізнес на новий рівень розвитку.

Подібні форуми вже пройшли в 30 містах України. Дізнатись про загальний перелік заходів можна на сайті Центру інформаційної підтримки бізнесу.

Стрічка новин