Полтавщина увійшла в ТОП-3 областей України за кількістю опорних шкіл

Полтавщина увійшла в ТОП-3 областей України за кількістю опорних шкіл

Полтавщина третя в Україні за кількістю створених опорних шкіл. Наш регіон поступається Кіровоградській і Житомирській областям.

Нині в області 52 опорні школи, де навчаються майже 20 тис. учнів. До кінця року очікується 61. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

За її словами, в області поменшало закладів загальної й середньої освіти. Якщо у 2016-2017 роках їх було 675, то на 1 вересня 2019 року планують почати роботу 617. Натомість зросла кількість учнів. Два роки тому було 128,4 тис. дітей, нині – 135 тис. Також забезпечено стовідсоткове підвезення учнів і вчителів сільської місцевості. Для цього виділено 372 транспортних засоби, у тому числі 325 шкільних автобусів.

"Завершено процедури на придбання 2-х шкільних автобусів за кошти місцевих бюджетів Великосорочинської та Скороходівської об’єднаних територіальних громадах та оголошено торги на придбання 1-го шкільного автобуса Засульської ОТГ", – розповіла Олена Харченко.

Крім цього, вже розподілено між місцевими бюджетами державну субвенцію на придбання 10 шкільних автобусів у сумі 15543,0 тис. грн для Оржицького району та Глобинської, Семенівської, Шишацької, Решетилівської, Сергіївської, Ланнівської, Драбинівської, Руденківської, Машівської об’єднаних територіальних громад. Оголошено торги у 3-х об’єднаних територіальних громадах: Семенівській, Шишацькій, Решетилівській.

Стрічка новин