У Полтавському районі водій позашляховика ледь не втратив життя

У Полтавському районі водій позашляховика ледь не втратив життя

Завдяки працівникам групи реагування патрульної поліції керманичу вчасно надали медичну допомогу.

У соцмережах читачі розповіли нам про випадок, що днями стався у Полтавському районі. Про нього варто розповісти, адже життю головного героя загрожувала реальна небезпека. Найгіршого вдалося уникнути саме завдяки поліцейським, які вчасно звернули увагу на "дивні" маневри позашляховика.

Працівник сектору патрульної поліції капітан Олександр Беличенко зазначив: 

"Під час патрулювання території на одному із відрізків автомобільної дороги ми з напарником (лейтенантом Валерієм Семеній) побачили "Mitsubishi Outlander", який з увімкненим сигналом повороту минув кілька поворотів, але так і не здійснив маневр. Та ще й міняв траєкторію руху – від краю до краю".

У поліцейських виникла підозра, що водій може бути у стані алкогольного сп’яніння. На вимогу зупинитися він не відреагував і продовжив хаотичний рух. Лише за кілька кілометрів поліцейським вдалося його зупинити, «притиснувши» до обочини. 

Думка патрульних щодо стану водія змінилася, як тільки вони його побачили і почали задавати стандартні запитання. Зовнішній вигляд літнього кермувальника (оніміння кінцівок та обличчя) і неспроможність дати елементарні відповіді на поставленні питання спонукали поліцейських негайно викликати швидку.   

Водія ушпиталили з підозрою на передінсультний стан. Протягом двох годин поліцейські встановили родичів пенсіонера, повідомили про його госпіталізацію і передали автомобіль.

Стрічка новин