Богатирські ігри з благодійною метою

Демонструють силу та міць, щоб врятувати дитину колеги. Полтавські богатирі підіймали гирю та тягнули автівку. І все це – на час та у складі команд.

Знаряддя уже лежить напоготові. А спортсмени тим часом розминаються. Сила та мужність і жага до перемоги, а ще – бажання допомогти – те, чим керуються спортсмени.  

Олена Сохань, учасниця змагань 

- Сьогодні буде змагатися дві команди: одна – жіноча, а друга – чоловіча. Жіноча команда буде штовхати гирю, стрибати в довжину, скручування і проходка з вагою в руках.

У чоловічої команди – такі ж вправи. Перша – підіймання гирі. Для кожної команди – своя. 

Богатирські ігри цього разу мають благодійний характер. Кошти збирають на лікування сина одного з учасників – Олександра Соханя. Данило Сохань – шестикласник. Хлопець росте у спортивний родині, але лікарі виявили у хлопчика гострий лімфобластний лейкоз. На даний момент дитина знаходиться в дитячій лікарні Полтави, в онкології. Прокапали дві хіміотерапії, динаміка позитивна. 

Олександр Сохань, батько

- Вроді нас збираються перевезти в Київ, у лікарню «Охматдит», адже він потребує більш серйозного лікування, яке в Полтаві не можуть забезпечити. По стану дитини, то, звісно, краще, ніж було, тому сподіваюся, що скоро він вилікується.

Зараз ви бачите на екрані номер карти ПриватБанку на ім'я батька Соханя Олександра Миколайовича 4149 4991 2634 1393.

Стрічка новин