У Полтаві замінять 53 метра каналізаційної мережі

53 метри колектора замінять у каналізаційній мережі вздовж вулиці Героїв АТО, що у Полтаві. Про це розповів директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев. За його словами, орієнтовно ремонтні роботи завершать за три тижні.

Це – перехрестя вулиць Михайла Грушевського та Героїв АТО. Поруч ремонтують аварійну ділянку каналізаційного колектора. 

Олексій Сокоренко, майстер дільниці ремонту мереж каналізації «Полтававодоканалу»

- Колектор зараз знаходиться на глибіні 4,5 метри. Відбувається заміна колектора, який був закладений у 1964-му році, вичерпав свій термін експлуатації й почав валитися. Проводимо заміну інтервала від вулиці Грушевського в бік Героїв АТО, в бік будинку №69, буде замінений інтервал 53 метри.

На цьому відео – старий колектор. Його пошкодила корозія, каже майстер дільниці ремонту Олексій Сокоренко. Провал на залізобетонному колекторі стався півтора тижні тому, говорить фахівець.

Олексій Сокоренко, майстер дільниці ремону мереж каналізації «Полтававодоканалу» 

- Водопостачання на всі будинки, які підключені до цього колектора, не постраждало, тому що поставили тимчасову перекачку.

Василь Воротинцев, директор КП «Полтававодоканал» 

- Риється нова траншея, ламається стара лінія – зараз вона заглушена й прокладається нова труба з поліетилену діаметром 600 міліметрів, яка прослужить більше 100 років.

Директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев каже: колектор планують відремонтувати за три тижні.

Нагадаємо, ремонт колектора по вулиці Героїв АТО почався у серпні минулого року. Нині відремонтовано 1600 метрів каналізаційної мережі. 

Стрічка новин