Про правила безпеки та порядку на дорогах – через гру

У Полтавському міському парку культури та відпочинку «Перемога» провели дитяче свято, приурочене до Міжнародного дня світлофора. Його у світі традиційно відзначають на початку серпня.

- Де ти переходиш дорогу?

- На зелений.

- Яка ти розумничка. І на пішоходному переході, так? А маму тримає за руку, або когось з дорослих?

- Так.

Фотосесія з поліцейськими, гра для малечі із перевтіленням у справжніх патрульних та поробки із кольорового паперу просто неба. Такі тематичні пізнавальні заходи, говорить Катерина Бабіч, збираються проводити постійно, аби парк був «живим», наповненим відвідувачами.

Катерина Бабіч, заст. директора парку «Перемога»

- Дякую, що пішли назустріч служби нашого міста, такий невеличкий, приємний, і я думаю, корисний захід виховання правильного наших дітей.

Найкраще засвоїти правила дорожнього руху можна через захоплюючу гру, впевнені організатори.

Сона Нагієва, інспектор ювенальної превенції поліції Полтавщини

- Вирізаємо з дітками кольори, які бувають у світлофорі, і вони пояснюють, що саме вони означають, як повинно вести себе на даний колір.

Патрульні говорять: важливо якомога раніше пояснити малечі, що поліцейські – їхні друзі, відкриті до діалогу та готові допомагати.

Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції

- Чим раніше ми почнемо виховувати дітей, чим раніше ми почнемо прищеплювати їм усвідомлення того, що потрібно дотримуватись правил дорожнього руху, тим менше ми в майбутньому будемо мати правопорушень на проїжджій частині.

Найближчим часом в Полтаві проведуть ще один подібний захід для дітей, пов’язаний із пішохідними переходами, анонсують патрульні.

Стрічка новин