У Горішніх Плавнях перевіряли перевізників на порушення вимог законодавства

Фото: Управління інфраструктури облдержадміністрації

9 серпня 2019 року працівники Управління інфраструктури облдержадміністрації та виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, спільно з інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області та відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області провели перевірку на предмет виявлення нелегальних перевезень під виглядом нерегулярних та регулярних спеціальних перевезень у місті Горішні Плавні.

Крім того, проведено перевірку дотримання автомобільними перевізниками умов договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом, укладених між облдержадміністрацією та автомобільними перевізниками у Кременчуцькому районі (далі – Договір). Пише Управління інфраструктури облдержадміністрації

По факту проведення кожної перевірки, інспектори Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області складали відповідні акти про виявлення правопорушень. Управління інфраструктури зі своєї сторони також фіксувало випадки недотримання чи порушення умов Договорів, які були задокументовані відповідним чином в офіційній формі.

Згідно з виявленими порушеннями, до перевізників будуть застосовані відповідні засоби реагування: від накладання штрафів і до позбавлення ліцензії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію