Нова річниця

Свій 50 - річний ювілей відзначила «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств». Зараз, - це один з флагманів будівельної галузі Полтавщини, підприємство, яке виробляє не лише залізобетонні вироби, продукцію для нафтогазового комплексу, а й споруджує найсучасніші житлові комплекси. 

Зараз дружній колектив цього потужного та процвітаючого підприємства нараховує майже 200 працівників, а разом з підрядними організаціями це понад 500 людей, які мають постійну роботу, гідну зарплату. Історія комбінату сягає 1969 року, коли воно було створено в складі тресту «Укрсхіднафтогаз». Після його розпаду, в буремних 90 - х полтавці змогли не лише зберегти своє підприємство, а й постійно вдосконалювати, створювати нові промислові та виробничі потужності. Гордістю колективу є амбітний пілотний проект будівництва мікрорайону «Садовий» у Розсошенцях, який закінчили цього року.    

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КОМБІНАТ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ»

- В складі проекту зведення не лише житлових будинків, а й дитсадка з повною інфраструктурою, торгові заклади, дитячі, спортивні майданчики, зони відпочинку. Прогулянкова алея з фонтаном.

«Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» постійно розвивається, впроваджуючи нові сучасні технології.

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КОМБІНАТ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ»

- Ми цього року починаємо випуск нового виду продукції це дорожні плити для нафтогазового комплексу, які раніше на Полтавщині ніхто не випускав.

З ювілеєм трудовий колектив вітало чимало друзів, колег, керівники району.

Ігор Карімов, голова Полтавської РДА

- Те, що ви побудували такого немає в обласному центрі той мікрорайон він відрізняється від того, що ми бачимо, це родзинка, взірець того, як повинні розбудовуватися об’єднані громади. Той садочок який ви побудували такого немає в обласному центрі, інших містах області. 

Михайло Кононенко, голова Полтавської райради

- Ви компанія уже європейського зразка і я думаю непотрібно уже їхати в Польщу і далі, це дуже велика справа і не тільки житло, я хочу подякувати за добудову райлікарні, чудову.

Ігор Процик, голова Щербанівської ОТГ  

- Зберегли завод, є потенціал, розвиток. І сьогодні, коли я в залі бачу на 70% молодь, я думаю, що КВП буде жити.

Кращі працівники з нагоди ювілею отримали почесні грамоти та інші нагороди

Вітали ювілярів і художні колективи Полтавщини. 

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «КОМБІНАТ ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ»

- Хочу привітати колектив з днем будівельника, ювілеєм, всіх будівельників Полтавщини зі святом, побажати всім здоров’я. благополуччя, успіхів, мирного неба, нових об’єктів, побільше прибутків. І заробляти нашим людям, щоб вони нікуди не їхали. Всім всього найкращого всім велике спасибі.

Стрічка новин