Новий спортивний майданчик із штучним покриттям відкрили у Павленківському парку Київського району

Його протягом року збудувували представники мережі АЗС BVS та групи компанії «Надежда». На цю подію з нетерпінням чекали як діти, так і дорослі. Перший футбольний матч та перший гол бачила наша Юлія Хаврель.

Італійське штучне покриття, розмір ігрового поля за всіма міжнародними стандартами, а головне при негоді, вода з поля зійде через пів години. Мініфутбол порівняно молодий вид спорту, але дуже популярний в усьому світі. Саме тому, протягом року представники компанії Надежда ретельно вивчали всі нюанси побудови такого комплексу. І як результат - новий майданчик, який підходить для змагань усіх рівнів та може забезпечити безпечнішу гру.

Дмитро Нікозять, приватний підприємець 

- Дуже хотілось зробити такий об'єкт для того, щоб могли займатись і діти, і дорослі. Дорослі показувати приклад дітям. Мені здається футбольне поле такого рівня і якості повинно приносити задоволення. Я хотів би подякувати за підтримку групи, компанії «Надежда». Особисто Батраченко Віктора Володимировича і Батраченко Станіслава Володимировича, а також голові Федерації футболу міста Полтави Кудацькому Олександру. 

На честь відкриття спортивного майданчика організували Перший турнір з мініфутбол «BVS CUP 2019». Позмагатись за першість тут зібралось 12 аматорських команд. Підбадьорювали спортсменів перед початком матчу почесні гості.

Право першого удару по воротах надали директору компанія «Надежда» Віктору Батраченку.

Олександр Крачко, директор мережі АЗС «BVS»

- Для групи компанії «Надежда» - це перший футбольний турнір, але в нас є великий досвід в організації юнацьких заходів. Ми маємо власний турнір греко-римської боротьби «Надежда». В цьому році буде 15 турнір восени. В нас є колосальний досвід, саме тому вирішили підтримати нашого колегу в мініфутбол. 

Це був лише початок. Турнір триватиме 2 місяці і вже в жовтні цього року відбудеться головна подія для наших спортсменів - фінал «BVS CUP 2019». 

Стрічка новин