Полтавщину відвідав перший заступник Міністра у справах ветеранів України

Посадовець ознайомився з роботою комунального закладу «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» та поспілкувався з ветеранами, оглянув відділення обласної лікарні. Деталі - у сюжеті. 

Заходить до палат та тисне руку колишнім бійцям. У Полтаву з робочою поїздкою прибув перший заступник Міністра у справах ветеранів України Григорій Галаган. Мета його візиту - подивитися, в якому стані лікувальні заклади, де проходять реабілітацію учасники АТО, проаналізувати, які програми варто розробити, аби медична допомога стала якіснішою дя бійців. 

Григорій Галаган, перший заступник Міністра у справах ветеранів України

- Нині наше Міністерство тільки формується. Ми відвідуємо всі області України. Нам потрібно провести моніторинг шпиталів, поспілкуватися з ветеранами, побачити, як працюють громадські організації. Тоді ми будемо приймати рішення щодо подальшого покращення соціального захисту ветеранів і вибудовуватимемо систему медичного забезпечення. 

У цьому центрі щороку проходять реабілітацію близько 1000 ветеранів. Тут працюють 5 фахівців - психіатр, два психологи, психотерапевт, соціальний працівник, а також медична сестра. Курс реабілітації включає індивідуальні та групові заняття. Також для пацієнтів проводять арт-терапію, аромотерапію, іпотерапію. 

Іван Литвиненко, в. о. директора КП «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» 

- Фінансування у нас достатнє. На забезпечення медикаментами виділяється 65 гривень на день, а на забезпечення харчуванням виділяється 55 гривень на день. Цього достатньо. хворі забезпечені повністю. 

Госпіталь розрахований на 210 пацієнтів. Це можуть бути учасники АТО, ООС та Другої світової війни, афганці й чорнобильці, які мають статус інваліда війни. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію