Горішньоплавнівець в Іспанії увійшов до 5-ки найкращих шахістів

Горішньоплавнівець в Іспанії увійшов до 5-ки найкращих шахістів

Шахіст із Горішніх Плавнів Микита Широбоков, вихованець відділення шахів ДЮСШ №1, повернувся з Барселони, де захищав честь України на 21-му інтернаціональному Кубку Іспанії з шахів.

Повідомляє Горішні Плавні Online

Участь у 10-денних змаганнях взяло 205 спортсменів з шести країн, в основному звичайно переважали іспанці. Склад був сильний і невідомий нашому землякові, тому перед кожним туром він готувався за допомогою комп'ютера.

Турнір складався з 9 турів, по 1 туру на день. В результаті Микита з рівною кількістю очок поділив 2-4 місце за коефіцієнтом Бухгольца. У підсумку посів 4 місце. Таким чином, він став одним із володарів 5-ти призових місць.

Федерація шахів Іспанії нагородила Микиту Широбокова грошовим призом, а для всієї групи з України президент Федерації футболу Іспанії особисто провів екскурсію по кращих місцях Барселони. Про це з вдячністю розповів Олександр Широбоков, батько Микити.

— Зараз збираємося на Кубок Львова. Микита поїде з тренером Володимиром Миколайовичем Бондарем. Серйозний і цікавий турнір, але є проблема з квитками до Львова — їх немає взагалі.
А до змагань, що проходитимуть з 17 по 22 серпня, залишилося лічені дні, — поділився хвилюванням батько Микити Широбокова.

Він додав, що в головному турнірі фестивалю класичних шахів, "Банк Львів Опен" братимуть участь близько 200 шахістів, серед яких 19 міжнародних гросмейстерів, понад 20 міжнародних майстрів, 40 майстрів України і стільки ж КМС. Всі вони представлятимуть 20 іноземних федерацій та Україну.

Крім класичних шахів, у Львові відбудеться ще два турніри зі швидких шахів "Галицька Здоба опен" - відкритий рапід-турнір і турнір для дітей. Призовий фонд 260 тис. грн.

Також стало відомо, що після Львова горішньоплавнівський шахіст Микита Широбоков відразу, без заїзду додому, поїде до Києва на міжнародний шаховий фестиваль шахів "Kyiv Summer – 2019".

Стрічка новин