ПП «КАРЛІВКАМЛИН» порізали на метал

Рейдери на Полтавщині. До нас в редакцію звернувся мешканець Туреччини Денізхан Аттіла. Чоловік скаржиться, що його підприємство «КАРЛІВКАМЛИН» по-рейдерськи захопили, а його, як власника, не пускали на територію. Ще й на його очах почали руйнувати, різати конструкції на метал. Проблеми у підприємства були ще декілька років тому. Після того Денізхан знайшов нову керівницю, гадав, що на краще, але проблеми повторилися. Яка зараз доля підприємства і що говорить власник – далі у сюжеті.

Поставив керувати підприємством представницю з Полтавщини, а сам проживав у Туреччині. Гроші надсилав, іноді навідувався. Через деякий час керуюча млином навмисно почала брати позики в одного підприємця, ніби-то на потреби, при цьому нічого не повідомила, говорить Денізхан Аттіла. 

Денізхан Аттіла, власник ПП «КАРЛІВКАМЛИН»

- 4 роки тому я приїхав і купив млин. Хотів працювати, але шахраї хотіли забрати. Останній раз, два роки тому, я домовився з однією людиною і поставив її директором. І поручив їй вести всі наші справи та бізнес на спільне благо. На жаль, вона так, як і попередні зі мною вчинила непорядно, і організувала схему, як в мене відібрати млин.

А через деякий час – позов до суду про стягнення коштів. Тим часом власник – не в курсі ситуації. 

11.03.2019 року до Господарчого суду Полтавської області надійшла заява фізичної особи-підприємця Богдана (стягувач) про видачу судового наказу про стягнення з ПП «КАРЛІВКАМЛИН» 173 200 грн заборгованості внаслідок невиконання грошового зобов'язання за договором про надання поворотної фінансової допомоги.

Василь Ковальчук, правозахисник 

- Не ставлячи до відома власника, видали 2 накази. Сфальсифікували. І коли я відбив ці накази через суди, то вони вдалися до рейдерського захоплення.

Головний фактор – незнання мови та довірливість Денізхана Аттіли, говорить Василь Ковальчук. І на той момент власність громадянина Турчеччини – уже і не його. Своєрідна схема викрадення підприємства. 

Рейдерське захоплення відбулося вночі. Охорону зняли, адже приміщення орендує Денізхан Аттіла, і привели туди працівників з болгарками. За наказом колишньої директорки і її спільника не впускали на територію підприємства власника. І на його очах почали руйнувати млин: різати на метал та варварськи розбивати установки, розповідає Василь Ковальчук. 

Василь Ковальчук, правозахисник 

- І нанесли шкоду на 70%. Таким чином, нам набридла бездіяльність нашої влади. Наразі ми їдемо в посольство, адже поліція не спрацювала належним чином. Стояла і дивилася, як знищують майно громадянина Туреччини.

Денізхан Аттіла, власник ПП «КАРЛІВКАМЛИН»

- Від вашої країни я прошу справедливості до мене, як до громадянина Туреччини, і до моєї родини.

Наразі справа перейшла у судову площину. Днями пройшло засідання. Суддя наклав арешт на приміщення та знищене майно. 

Стрічка новин