1 вересня у Полтаві проведуть кількатисячний напівмарафон

Першого вересня Полтава нагадуватиме стадіон. Тут вп’яте проведуть міжнародний напівмарафон.

Дистанції будуть доступні кожному, говорять організатори, представники компанії «New Run», – 21 кілометр для підготовлених бігунів, 10 та 5 для тих, хто бігає час від часу, «Мій перший кілометр» – для початківців, 500 та 100 метрів – для дітлахів до 12-ти та 6-ти років відповідно. В рамках заходу відбудеться Чемпіонат України з напівмарафону, де кращі спортсмени України змагатимуться за звання чемпіона. 

Максим Кривенко, голова оргкомітету «NewRun»

- В цьому році ми очікуємо, що захід збере близько шість тисяч людей. Це вперше в цьому році та в Полтаві взагалі за всю її історію, коли наш асфальт, наші вулиці приймуть Чемпіонат України з напівмарафону.

Організатори закликали полтавців заздалегідь планувати поїздки містом 1 вересня, адже з 8-ої по 17-ту годину рух вулицями Соборності, Європейською, Шевченка, Першотравневим проспектом, Пилипа Орлика буде обмежений.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Хочу заспокоїти абсолютно всіх, хто кричить «зрада» про те, що першого вересня будуть перші дзвоники. Перше вересня – це неділя, це вихідний день, жодна державна установа не працюватиме апріорі, тим більше – 1-го вересня. Всі дзвоники будуть відбуватись 2-го вересня.

Стрічка новин