Другу добу у комі – охоронець кафе, в якого стріляли

Другу добу у комі сорокарічний охоронець кафе, у якого стріляли в  центрі Полтави. Нині підозрюваний у замаху на вбивство перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Про це повідомив заступник начальника поліції області Олександр Бєлянський. Чоловіка затримали у середу, 7 серпня, близько 20-ї години. Він – житель обласного центру, йому 62 роки. Подробиці дивіться у сюжеті Ольги Гриненко.

Другу добу травмований чоловік перебуває у реанімаційному відділенні обласної лікарні. Завідувач відділення Валентин Білий каже: у потерпілого – вогнепальне поранення голови. 

Валентин Білий, зав.відділення інтенсивної терапії ПОКЛ ім.Скліфосовського 

- Він знаходиться у тяжкому стані. Проводиться штучна вентиляція легенів – він сам не дихає. І мозкова кома – без свідомості. При поступленні йому проведене оперативне втручання на головному мозку, яке заключалося  у обробці рани, зупинки кровотечі й так далі. Травматизм був великий й питання видалення куль із середовища головного мозку не стояло.

Марина Кільчевська, племінниця потерпілого 

- На даний момент він перейшов із коми 3 у кому 1 – це трохи легший стан. Коли я з ним розмовляю, то він стискає руку, що він мене чує. Пробував щось сказати, але трубки йому заважали – не виходить. Очі ще не відкривав.

Травмованого охоронця кафе звати Микола, йому 40 років. Про це розповіла його племінниця Марина Кільчевська.

Марина Кільчевська, племінниця потерпілого 

- Він проживає з моєю бабусею у селі Світлогірське Кобеляцького району. Він має неповнолітнього сина – 13 років. Мій дядя у Полтаві працює вахтовим методом. Десь у минулу неділю він заступив, й по 10-те вересня мав працювати.

Ольга Гриненко, кореспондент 

- Подія сталася шостого серпня близько 23-ї години ось на цьому місці. Тоді чоловік дістав із сумки пістолет й двічі вистрелив в охоронця кафе «Ботанік». Про це розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

На цьому відео ви бачите, як чоловік стріляє в охоронця. Підозрюваного у замаху на вбивство поліція затримала сьомого серпня близько 20-ї години. Це полтавець, йому 62 роки, розповів заступник начальника поліції області Олександр Бєлянський.  

Олександр Бєлянський, заступник начальника поліції Полтавської області

- Під час проведення обшуків за місцем мешкання підозрюваного було виявлено понад дві тисячі набоїв під патрон Флобера, знаряддя злочину – револьвер, який споряджується цими патронами. Вилучили саме той револьвер, де були відсутні два набої, зібрали докази.

Нагадаємо, кримінальне провадження розпочали за статтею 115 – це замах на вбивство. Санкція останньої передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Стрічка новин