Розподіл соціального житла відтепер буде проходити під громадським контролем

Це сьогодні обговорили учасники щотижневої апаратної наради, яка пройшла у міськвиконкомі. При наданні помешкання враховується соціальний стан, а тому перевага надається інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни, чорнобильцям, багатодітним сім'ям, одиноким матерям. Інформацію ж про стан черги зможе відслідкувати кожен бажаючий, оскільки її розмістять на сайті міської ради. Розпочали ж нараду із обговорення стану готовності Полтавської філії ВАТ «Полтаваобленерго» до зимового періоду.

Полтавська філія «Полтаваобленерго» до роботи в осінньо-зимовий період загалом готова, повідомив начальник філії Михайло Бут. Відповідно, проведений і ряд робіт. Серед них: утеплення будівель, ремонт кабельних мереж, здійснення заходів по енергозбереженню, тощо. Довели до споживачів й інформацію про необхідність погашення заборгованості. Щоправда, говорить Михайло Бут, є наразі й деякі проблеми. Зокрема, по мікрорайону Полтава-4: на баланс прийняли не всі повітряні електролінії, які знаходяться у незадовільному стані. Аби їх відремонтувати, необхідні кошти. Загалом по мікрорайону за минулий рік Полтавською філією «Полтаваобленерго» було прийнято 7 підстанцій та 14 кабельних ліній. По місту вцілому на баланс підприємства перейшло 14 нових підстанцій та близько чотирьох кілометрів кабельних ліній, які потребують ремонту.

Обговорили на апаратній нараді і питання забезпечення громадського контролю за ходом обліку та розподілу житла. До відповідно створеної комісії увійшли представники міськвиконкому та громадськості. Контролюватиме комісія весь процес надання полтавцям соціального помешкання, пояснює начальник відділу обліку та розподілу житла Інна Маляренко. Відповідна інформація, зокрема, список тих, хто перебуває на черзі, буде розміщена на сайті міської ради. А тому кожен зможе особисто спостерігати за процесом розподілу. На сьогодні на черзі перебуває 4 тисячі 83 полтавці. На сьогодні ці списки оновлюються щомісяця, тоді як раніше це робилося лише раз у рік.

Стрічка новин