У таборі «Супутник» відкрилася третя зміна

У комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник», що у селі Михайлівка Диканського району, відкрилась третя оздоровча зміна. Навчальний рік розпочнеться менше, ніж за місяць, тому «Супутник» має встигнути оздоровити ще понад 300 відпочивальників. На дітлахів тут чекають п'ятиразове харчування, танцювальний та ігрові майданчики, літній кінотеатр, пляж та багато інших розваг.

Таким спільним флешмобом табірці порушили повсякденний ритм життя, справили враження на навколишніх та відкрили третю зміну у «Супутнику». Тут діти відпочивають вже кілька днів. За цей час вони встигли і познайомитися, і підготувати концертну програму. Розпочалась вона зі знайомства з кожним загоном.

Далі кожен загін продемонстрував свої таланти. Третій тур у позашкільному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку об'єднує їх спільною темою «Супутник.ua». Діти жартують, так їм компенсують відсутність інтернету. За словами ж працівників табору, діти вражають своєю креативністю.

Інна Коновалова, в.о. культорганізатора табору «Супутник»

- Заходів якнайбільше ми проводимо. Намагаємось залучати дітей і вранці, і ввечері. У дітей майже немає вільного часу на якісь свої розваги, адже діти зайняті разом загонами.

Особисто перевірити, в яких умовах відпочивають діти, поспілкуватися з адміністрацією, вожатими та самими відпочивальниками приїхала заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля.

Світлана Нестуля, заступник Полтавського міського голови

- У цьому році у таборі «Супутник» оздоровлюється 872 дитини. Є діти, які мають пільгові путівки. Є діти, які мають 50% путівки пільгової, й є повністю. І ви знаєте, ці діти, ви ж бачите, креативні, творчі, ну просто драйвово і цікаво, я думаю, їм буде відпочиватись третю зміну. 

Діти ж, які відпочивають тут не перший рік, говорять: приїжджатимуть сюди і надалі, адже кожен знайшов у таборі щось до душі.

Ірина Боксоляр, відпочиває у таборі «Супутник»

- Мені тут подобається. Я тут добре їм і вожаті дуже добрі.

Триватиме табірна зміна 21 день.

Стрічка новин