Закоренілому холостяку – 45

Мова – про єдину горилу в Україні – Тоні. Сьогодні у Київському зоопарку відбулося святкування його ювілею, на якому побували і наші журналісти. Чим пригощали та як вітали іменинника, розповість наша Ольга Соломаха.

Знайомтеся, це – Тоні, і йому сьогодні 45. Він – єдина рівнинна горила на всю Україну. І вже 20 років проживає у Київському зоопарку.

Валентина Дикарьова, завідуюча відділу приматів у Київському зоопарку

- Тоні до нас прибув з Німеччини у кінці вересня 1999 року. Не розумів нашої мови, нашої їжі. Нам приходилося навіть читати йому книжки – українською. І згодом він нас почав розуміти.

Пані Валентина одна із перших познайомилася з Тоні. Говорить: його виду притаманне життя в групах від 5 до 15 осіб, але він – одинак. Каже, були спроби його одружити, та він, нарікає, обрав холостяцьке життя. Розповіла: він любить дивитися телевізор, листати журнали з картинками, особливо – із зображеннями жінок. Облюбував блондинок. Про його особливі вподобання з нами поділився заступник директора зоопарку.

Сергій Харьков, заступник ген. директора Київського зоопарку

- Коли до нього приходить навіть незнайома білявка, то він підходить до скла, заглядає, може постукувати по склу. Залицяється. Обслуговують його тільки жінки. За багато років ми зрозуміли те, що з ними йому найкомфортніше.

Привітати Тоні сьогодні зібралося чимало бажаючих. Вони приносять йому ласі подарунки. Переважно – фрукти. Адже в його вже поважному віці важливо дотримуватися жорсткої дієти. 

Інна Васильковська, головний лікар Київського зоопарку

- Зараз він отримує виключно свій раціон. Ми можемо казати про те, що йому треба більше салатів. На деякі продукти, щоб їх переварити, він повинен витрачати більше своєї енергії.

На честь ювіляра сьогодні біля його віп-вольєру створили стіну – стенд з його фото, поруч з якими гості клеїли стікери з побажаннями для Тоні. В його 45 більше за все бажали здоров'я та довгого життя.

Стрічка новин