Жінка влаштувала одиночний пікет під стінами Нацполіції

Одиночний пікет біля Головного управління Національної поліції Полтавської області. Такий публічний протест влаштувала жінка, яка впевнена – стала жертвою бездіяльності правоохоронних органів. На подібні акції виходить неодноразово. 

Такі акції цілком законні. Напередодні пікету Тетяна пише заяву на дозвіл. Полтавка називає себе постраждалою. Запевняє – її кривдник, «крадій та аферист» – непокараний. 

Тетяна Неретіна, пікетувальниця

- Річ у тім, що за допомогою свого знайомого люди проникали до моєї квартири, тероризували мою родину, псували мої речі, забирали майно. Я змушена була встановити охоронну сигналізацію у квартирі.

Пікетувальниця стверджує – електрик приватної охоронної фірми  виявився справжнім злодієм.

Тетяна Неретіна, пікетувальниця

- Це шахраї, це аферисти. Вони продають ключі клієнтів їхнім недоброзичливцям, співробітникам. В них працюють – шахраї, крадії. Один з них прийшов до мене додому, при цьому вкрав ключ від охоронного приладу.

Інцидент стався рік тому. Написала заяву. Та слідчі не побачили підстав оголошувати підозру обвинувачуваному співробітнику охоронної фірми.  Відтоді жінка більше 10 разів зверталась зі скаргами до керівництва Нацполіції. Наразі до мітингувальниці вийшли представники групи комунікації. 

Анна Крамаренко, інспектор відділу превентивної комунікації

- Дана жінка спілкуватися не бажає, неодноразово до неї ми підходили, намагались побудувати діалог, поспілкуватись, але на контакт дана жінка не йде.

У поліції кажуть – готові спілкуватись та допомагати жінці. Проте – за законним алгоритмом. Спочатку вона має подати заяву до суду, аби там розглянули аргументи та докази обох сторін. Адже справа стосується ймовірного порушення цивільних прав громадянки. А це – не компетенція поліції. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Людина не бажає звертатися до суду. Вона просить, щоб поліція своїми методами покарала тих людей, до яких у неї є претензії. Звісно, що ми не можемо порушити закон, ми не можемо переступити його, оскільки є таке поняття, як цивільно-правові відносини, і є поняття адміністративного чи кримінального злочину.

Стрічка новин