Конкурс на посаду директора дитячого садочка

Конкурс не відбувся. Комунальний заклад дошкільної освіти «Колосок», що у Великому Тростянці, – без очільника. Виконуюча обов'язки директора Ольга Шокодько написала заяву та зняла свою кандидатуру. Конкурс, де мали обирати директора, зірвали, адже Ольга відмовилася за день до нього, а інша кандидатка – прямо під час засідання.

У залі вже зібралася конкурсна комісія. Обговорюють останні деталі та готуються до початку. Голова комісії зазначила, що в них все готово. 

Світлана Мельник, голова конкурсної комісії 

- Готові вже пакети з тестовими завданнями, які також опечатано. І на цих листках будуть писати відповіді на тестові питання. Потім конкурсанти перейдуть до представлення своїх перспективних планів, потім співбесіда та підрахунок балів.

Кандидат на посаду директора лише один. За день до проведення конкурсу Ольга Шокодько відмовилася від участі, зняла свою кандидатуру. Ще й написала заяву на звільнення. Причини свого рішення пояснює.

Ольга Шокодько, в.о. директора КЗ «Тростянецький заклад дошкільної освіти «Колосок»

- Тому що продовжую вважати, що конкурс неправомірний. Причому вже пішли погрози зі школи, де навчається моя дитина, а це ж одна  система. Я буду повинна забрати і свою дитину із школи, бо вона там навчатися не буде. Йде цькування. В даному випадку це вже булінг на мою дитину. 

Єдиною претенденткою на посаду є Наталія Варава. О п'ятнадцятій годині засідання конкурсної комісії відкривають. У залі присутні мешканці села Великий Тростянець. Вони хочуть слідкувати за перебігом конкурсу.

Громада ще з самого початку починає задавати питання голові конкурсної комісії. Слово дають, але не всім. Місцеві хочуть залишити колишню директорку. Остання виступила перед громадою. Їй пропонували теж скласти тест і знову стати кандидатом, але вона відмовилася. 

Питання відкрили, але конкурсантка Наталія Варава все ж не може розпочати тестування.

У залі шум та галас. Від громади лунають вигуки «Ганьба».  Члени  комісії починають сперечатись. 

Наталія Варава не витримує та йде. Жінка не хоче складати тест і виходить з зали з словами: «Хотіла отримати посаду, а потрапила на політичні ігри». Конкурс зірвано, так як відсутні кандидати. Невдовзі мають оголосити новий. 

Стрічка новин