Поліція встановлює причетних до крадіжки з офісу БФ «Help Group»

Поліція встановлює осіб, причетних до крадіжки із офісу благодійного фонду «Help Group», що у Полтаві. Про це повідомив речник поліції області Юрій Сулаєв. Подія сталася в ніч з четвертого на п'яте серпня. Тоді з офісу благодійного фонду зник системний блок та монітор від комп’ютера. 

- «Через вікно... Вікно було відкрите. Сюди вони залізли, й ось стілець, він тут стоїть, він був весь у слідах брудних…»

Директор благодійного фонду «Help Group» Давид Джалагонія розповідає:  в офісі крадіжка сталася в ніч з четвертого на п'яте серпня. Сума збитку – 12 тисяч гривень, каже Джалагонія. 

Давид Джалагонія, директор БФ «Help Group»

- У офісі не було системного блоку, який нам подарував Міжнародний банк, не було великого монітору, а також був один системний блок, повністю розібраний. Камер відеоспостереження у нашому офісі окремо немає. Сигналізації теж немає. А ті камери, що стоять в офісній будівлі, вони застарілі й показують вночі лише чорну картинку.

Працівниця благодійного фонду Ангеліна Дудка говорить: з офісу зникли гроші, які збирали на лікування тяжкохворих дітей. 

Ангеліна Дудка, працівниця  БФ «Help Group»

- Я побачила бокс, він був розвернутий повністю, там лежали невеликі дрібні гроші. Це все розірвано тепер й зламано. Приблизно можу сказати, що там було близько чотирьохсот гривень.

Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв каже: за фактом крадіжки розпочате кримінальне провадження.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Зараз вживаються заходи щодо встановлення осіб, які могли вчинити цей злочин. Згідно з частиною третьою статті 185-ї КК України, яка кваліфікується як крадіжка, законодавець передбачив покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років.

Стрічка новин