Відреставровані авто відправили до зони ООС

Два позашляховики, ліки, тепловізори та сітки. Волонтерська родина Каптурів відправила чергову підтримку бійцям в зону ООС. Тяжка праця на реставрації автівок та фінансова підтримка небайдужих, і в результаті воїни мають те, що їм необхідно.

Свіжопофарбовані з новенькими стеклами та оновленим салоном. Ці дві автівки поїдуть до воїнів в зону ООС. 

Ще зовсім донедавна вони мали зовсім інший вигляд – понівечені та зі слідами від снайперських куль. Дав нове життя цим автівкам волонтер Володимир Каптур. За його словами, ці машини потрапили під обстріл. Їх із зони ОСС забирали самостійно. Замінили мотори, колеса та скло. Оновили і внутрішнє покриття. Використували нові деталі та позичали у «машини-донора». 

Ірина Каптур, волонтер 

- Колеса закуплені за кошти побратима, який воював, - Бодан Цицак. Також і мама загиблого дуже допомагає. І самі бійці теж дають якісь кошти, які воювали. Другий автомобіль - це лубенський. Дуже раритетний. Спочатку дали, потім користувалися, а тепер знову дали розбитий.

Сам Володимир Каптур каже, що такі автівки відновлювати не зовсім рентабельно, але це – історія та пам'ять. Перш за все для бійців, які в минулому кермували цими машинами. 

Володимир Каптур, волонтер 

- На оцій машині, що позаду, воював Толік Душман, з 92-ї бригади, 3 хвиля мобілізації у районі Щастя. Потім вона була пошкоджена. Ми їх брали після ремонту, віддали її в 53-тю бригаду, там вона воювала. І знову була дуже пошкоджена.

Робили упродовж тривалого часу. «Нісан» та «Форд». На їх оновлення витратили рік та два. Заручалися підтримкою небайдужих. Мотор однієї з автівок взагалі робили під дощем. 

Крім позашляховиків, військовим відправили двигун, ліки, тепловізори, сітки. Це все – допомога полтавців, які зараз тут, в місті. Долучаються і друзі, які знаходяться за кордоном. Перераховують гроші. Допомагають і колишні бійці та батьки загиблих хлопців.

Автівки та вантаж уже прибули до місця призначення. Ірина Каптур надіслала фото моменту передачі. 

Стрічка новин