В обласній бібліотеці пройшов День корейської культури

Його організатори – волонтери з Південної Кореї та активісти громадської організації «Всеукраїнське молодіжне спілкування».

Залу наукової бібліотеки наповнили школярки. Саме серед дівчат-підлітків, як виявилось, найбільше шанувальниць молодіжної культури Південної Кореї. Олександрі та Діані до вподоби східні серіали, танці, стиль одягу, музика. Дівчата вивчають переклади корейських пісень, кажуть – вони життєствердні. 

Олександра Грек та Діана Мустафаєва, цікавляться корейською культурою

- Вони мотивують не впадати у відчай, наприклад, якщо хлопець «кинув». Не вважати себе жахливою, а любити себе такою, якою ти є.

Лім Тек Мін мріяв вивчати слов’янські мови. Українські друзі порадили йому вступити до Харківського педагогічного вишу. Найскладніше хлопцю було адаптуватись до місцевої кухні, особливо, до борщу зі сметаною – у Кореї такого не їдять. А от мову опанував швидко.

Лім Тек Мін, волонтер з Південної Кореї

- Я чув, що в Україні багато людей цікавиться корейською культурою. Я хотів би, щоб люди знали про неї більше. Хочу вчити їх корейській мові.

У програмі – майстер-класи з корейської кулінарії та орігамі, пізнавальна  вікторина та спілкування.

Леонід Номерчук, представник ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування»

- Південна Корея – вона дуже гарно розвинулась за дуже короткий час. І багато хто бере цю країну за приклад, прагне навчитися від них.

Подібні заходи провели у багатьох містах України.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію