Помер військовослужбовець з Кременчука

Ілюстраційне фото

53-річний кременчужанин помер від раку у Харківському військовому шпиталі 25 липня.

Начальник відділення військового обліку Кременчуцького військкомату проносив через себе всіх загиблих бійців. Пише Телеграф

25 липня, зупинилося серце начальника відділення військового обліку Кременчуцького об'єднаного міського військового комісаріату Сергія Покотила. 4 місяці тому Сергій Іванович повернувся з зони проведення бойових дій (Операції об'єднаних сил) й дізнався про рак - 4 стадія.  - Сергій Іванович був першою людиною до якого я звернулася в військкоматі, щоб шукати Льошика в Іловайському котлі. З того дня Сергій Іванович можна сказати став членом нашої сім'ї і не тільки нашої. Людина яка пропустила через себе 34 сім'ї загиблих в АТО наших хлопців. Він знав історію кожного із загиблих і був на всіх похоронах. Людина з великої літери. Людина який нам допомагав коли захворіла Натулька і до останнього залишався людиною. - поділилася на своїй сторінці в фейсбук волонтер Тетяна Ященко. 

У Сергія Івановича діагностували 4 стадію раку. За словами Тетяни Серію Покотило навіть при цьому не зробили біопсію і жодного разу не захотіли ввести хімію. Просто звільнити за станом здоров'я. - Коли звернулися за допомогою, пояснили, що це для того, щоб виплатити йому компенсацію, а на ранок сказали дружині, що нічого про це не знають і не мають до цього відношення. Тільки після того як ті волонтери, на яких ллють величезна кількість бруду, почали пробивати двері розмова про звільнення закрилася, - додала волонтерка. Зараз родина Сергія Покотила дружина та син потребують як моральної так і фінансової підтримки.  Реквізити банківської картки: ПриватБанк 4149 4991 2150 6487 (Покотило Наталія Олександрівна) За попередньою інформацією прощання відбудеться у понеділок о 10 годині в Міському палаці культури. Більш детальна інформація зявиться найближчим часом. 


Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію