«Мелодії для літнього настрою»

 Аудіовірші та соло-виконання пісень. У бібліотеці імені Котляревського провели музичний вечір лубенського поета Миколи Кочерги. Деталі - у сюжеті. 

Талановитий, творчий, неординарний - так про нього говорять шанувальники.  Поет, прозаїк, музикант - і все це поєдналося в одній людині. Микола Кочерга - уродженець Лубен цього дня у Полтавській бібліотеці. Світ музики та поезія — переплелися через творчість.

Микола Кочерга, автор 

- Коли був маленьким, то для мене не було розділення між музикою та літературою. Це все одна душа мабуть. І я завжди кажу, що музика, то поезія душі. А поезія, то музика. Якось так. 

Композитор, і виконавець власних пісень. Аудіовірші, виконання пісень соло та акордеонний ембієнт - один з напрямків електронної музики. Те, чим дивуватиме полтавців. Адже Микола Кочерга з третього класу школи займався в музичній школі. 

- Потім після школи вступив до Гадяцького училища теж по класу баяну. Як оркестрант. Але тоді, в 17-річному віці мені баян здавався нудним. Адже, мені подобалася рок-музика. 

Згодом у мережі інтернет знайшов композиції одного бразильця. Вони були нестандартні, розповідає Микола Кочерга. Хоча інструмент все той же. Після цього чоловік написав версію «беграунду» ембієнтного характеру. Так і прийшов до музики. 

Зустріч з постійними користувачами бібліотеки та шанувальниками творчості Микола Кочерга розпочав аудіовіршем «А хочеш». 

Кожен твір має своє, дуже особистісне і  особливе значення, говорить автор.  

Завершилася творча зустріч з письменником спілкуванням. 

Стрічка новин