Магазин «Сток-маркет» – улюблене місце для покупок тих, хто звик одягатися, не як всі

Всесвітньо-відомі бренди, модні гамми та моделі – відмінна риса цього магазину. А головне, чим він справді вирізняється з-поміж інших – тут можна знайти ексклюзивні і неповторні речі.

До поняття «стоку» звикла та категорія населення, яка віддає перевагу якісному європейському одягу. Для тих, хто розуміється на цьому, не стане вновинку і один з кращих магазинів міста, що працює в цьому напрямку, - «Сток-маркет». Тут - розмаїття знаних у Європі брендів, кольорів, фасонів, і що найважливіше - чимало ексклюзивних речей.

Саме за допомогою якості тут спробують змінити уявлення проживача про так званий «секонд хенд». Одяг, взуття та аксесуари у «Сток-маркеті» ви одягнете та взуєте перші. Оскільки це - виключно новий одяг, який з причин сезонності не вдалося реалізувати у модних європейських бутіках. А от ціна, звісно, не «англійська», а прийнятна і демократична. Хоч власник ексклюзивних речей має розуміти - якість задарма не буває.

Отже, тільки у «Сток-маркеті» майже в необмеженій кількості представлена продукція французьких марок «Морган», «Наф-Наф», «Оскар», «Кукай». Якщо ж тяжієте до американизованого стилю, то тут для полтавців - «Бленд» та справжні джинси «Лі». А італійська фірма «Філа» задовольнить забаганки активної молоді.

Вже сьогодні на полицях «Сток-маркету» представлений осінній асортимент. А він у виконанні законодавців європейської моди довго залишається актуальним, сучасним, а головне - якісним та незмінно упізнаваним у будь-якій країні світу. Для чоловіків - модні куртки та стильні жакети, брюки та шкіряні аксесуари. Для жінок - кардигани, тренчі, плащі та вишукана галантерея. Причому, тут, як ніде - моделі нестандартних розмірів та для будь-якої вікової групи. А для тих, хто у холодну пору року збереться на відпочинок у теплі краї, завжди знайдеться пляжний одяг, взуття, шорти, легкі сарафани та сорочки у стилі острова Балі. Головне - не забути, що все це можна придбати тут, у Полтаві, у магазині «Сток-маркет».

Стрічка новин