У Кременчуці вшановують пам'ять Олега Бабаєва

Фото Кирила Воронцова

26 липня 2019 року минає 5 років з дня трагічної загибелі народного мера Кременчука Олега Бабаєва. 

Щороку у цей день всі, хто знав Олега Мейдановича, віддають йому свою повагу і пошану. Протягом дня і аж до 21.00 у сквері, який носить його ім’я, всі небайдужі мають можливість вшанувати світлу пам'ять загиблого. У сквері імені Олега Бабаєва сьогодні можна покласти квіти до його скульптури та переглянути фільми про народного улюбленця. Пише Кременчуцька газета

Як повідомляла Кременчуцька газета, сьогодні зранку на Ревівському кладовищі біля могили О.Бабаєва традиційно пройшла поминальна панахида, яку провів Архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. А у сквері до пам'ятника народному меру продовжують нести квіти люди зі сльозами на очах.  Теплими словами згадують міського голову як кременчужани, так і гості міста.

«Дуже любили мера. Похорони були жахливі. Досі важко про це говорити», - розповіла кременчужанка, витираючи сльози.

Вона відмовилася назвати своє ім'я, пояснивши, що важко згадувати ці події.

«Хороший був мер. Не дали пожити. І вбивцю досі не знайшли», - зазначила кременчужанка Надія.

Не залишилася осторонь і жителька Онуфріївського району. Пані Валентина розповіла, що у Кременчуці живуть її родичі і про Олега Бабаєва вона знає не з чуток.

«Знаємо його, як людину відповідальну. А слава про Бабаєва ширилася далеко за межі Полтавської області. З його приходом Кременчук піднявся. Ні до нього, ні після нього ще не було такого достойного господаря», - поділилася гостя міста.

Люди похилого віку зайняли місця перед екраном, щоб разом із фільмом згадати Олега Мейдановича.

«Це людина з великої літери. На жаль, ті, хто позбавив його життя, досі не понесли покарання», - наголосив місцевий житель Володимир.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію