В Україні будуть вдосконалювати вогнестійкість будівельних конструкцій

У Києві відбулося підписання відповідного меморандуму. А саме між Мінрегіоном, ДСНС, громадською організацією та «Українським Центром Сталевого Будівництва».

Метою підписання, за словами заступника Міністра регіонального розвитку, стала потреба у співпраці. Після цього сторони будуть вивчати та запроваджувати європейський досвід з вогнестійкості будівельних конструкцій. Поки планують будувати за новими вимогами: торгівельні центри, бізнес-центри та логістичні. Адже, відповідні нормативи у будівництві останніх в Україні застаріли і не є економічно вигідними. 

Олег Мельчуцький, перший заст. голови Держ. служби України з НС

- Вони відповідають міркам Радянського Союзу. Тому для співпраці в межах меморандуму в ДСНС буде залучено науково-дослідний інститут цивільного захисту, який буде вивчати досвід Європейських країн, нормативну базу з метою надання пропозицій щодо гармонізації нормативної бази у сфері нормування вогнестійкості будівельних конструкцій. І надання пропозицій Мінрегіону про внесення змін до чинної нормативно-правової бази у цій сфері.

Лев Парцхаладзе, заст. Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

- Зараз ми бачимо, як змінюються інші країни, як технології йдуть вперед. І ми також хочемо не відставати. Нам важливий досвід іноземних країн, і ми хочемо це швидко інтегрувати до нас, щоб наші будинки були більш безпечними, комфортними та дешевшими.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію