Профілактика не зашкодить

28 липня – Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами. З цієї нагоди Благодійна організація «Світло надії» за підтримки «Альянсу громадського здоров’я» організували інформаційно-просвітницьку акцію. В її рамках жителі міста мали змогу безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С.

- Особисто для себе я хочу дізнатись, для мене це важливо.

Олена Башкатова – одна з тих, хто прийшла пройти швидкий тест на гепатит С. Його цього дня можна було зробити в центрі міста в умовах сучасної мобільної амбулаторії. 

Експрес-тестування роблять безкоштовно в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби з вірусами гепатитами. Окрім проходження тесту, полтавці мали змогу отримати кваліфіковану консультацію лікаря. Адже краще попередити захворювання, або ж вчасно його виявити, зазначають організатори.

Інеса Протащик, керівник PR-відділу БО «Світло надії»

- В Україні близько 6% людей мають гепатит С. І 90 % з них не знають про свій діагноз – це дуже погана статистика. Адже лікування в нашій країні є, і його можна навіть безкоштовно отримати. Важливо вчасно продіагностуватись і зберегти своє життя.

10 хвилин Вашого часу, і Вам повідомляють результати. Полтавка Олена Башкатова переконана: кожного року люди мають робити подібні тестування. Тим паче, в умовах мобільної амбулаторії – це дуже зручно.

Олена Башкатова, полтавка 

- Для мене це взагалі... В мене – маленька дитина, то я швидко пройшла. У лікарнях все-одно черги, тут – набагато простіше. Зараз стільки хворіє, тому, я вважаю, кожна людина має для себе це робити.

Близько 100 полтавців скористались можливістю та пройшли швидке тестування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію