Проблеми інклюзії, першкоджання спостерігачам та фальсифікація виборчої документації

Таким запам'ятався представникам громадянської мерЕжі ОПОРА день голосування на Полтавщині. Проте, за їхніми словами жодного значного порушення, яке б вплинуло на перебіг волевиявлення громадян не зафіксовано. 

Серед найпоширеніших проблем - недостатнє матеріально-технічне забезпечення дільниць, проблема з доступністю для людей з інвалідністю та спроби видачі бюлетенів виборцям без необхідних документів. Не обійшлося в цей день і без взаємних обвинувачень кандидатів. На всі такі скарги реагувала поліція. І за даними заявами перевіряла достовірність інформації. 

((СИНХРОН ХР 00:00:27

 СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Костянтин Донченко

 ТИТР: координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській обл. 

Загалом ОПОРА зафіксувала 46 порушень в день голосування. З них найбільш масове матеріально-технічне забезпечення, окремі випадки фотографування бюлетенів та ми також мали окремі випадки перешкоджання діяльності спостерігачів. Це зокрема спроба вилучити наших спостерігачів з дільниці та не надання документації комісією відповідно до Законодавства. ))

((СИНХРОН ХР 00:00:18

 СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Юрій Сулаєв

 ТИТР: начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

Кілька кандидатів зверталися зі скаргами один на одного. Тобто, один говорив про правопорушення з боку іншого, а той навпаки. Це виборчий процес. Тут є і чесна, і не чесна гра. Є і об'єктивна інформація, є і чорний піар, який теж ми спостерігали ))

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію